Güvenilir ve güçlü yatırımlar

Akıllı Ortaklık

Kurumsal yönetim bilgilerimizi ve global ilişkilerimizi katarak ortak olduğumuz şirketlerin rekabetçiliğini artırır ve sektör lideri haline getiririz.

Gerçek Ortaklık

Kredi kuruluşu değiliz, ortaklığa elimizi taşın altına sokmaya hazır olarak başlarız. Takım oyununu, şeffaf ve katılımcı ortaklık kültürünü benimseriz.

Gerçekçi İş Planı

Global bir pazara hitap eden bir ürün veya hizmet için hazırlanmış gerçekçi bir iş planı ile başta yenilenebilir enerji ve temiz teknoloji üretimi olmak üzere karlılık potansiyeline sahip sektörlere yatırım yaparız.

Bordo Capital

İhtiyaç Duyduğunuz Sermaye ve Kurumsal Yönetim

Bordo Girişim Sermayesi Yatırım A.Ş. yüksek büyüme potansiyeline sahip küçük ve orta ölçekli şirketlere ortak olmak suretiyle finansman ve katma değer sağlayan bir girişim sermayesi yatırım şirketidir.

Amacımız; ortak olduğumuz şirketlere ihtiyaç duydukları sermaye ve kurumsal yönetim tecrübelerimizi aktararak yüksek karlılık sağlayan, verimli birer işletme haline gelmelerini ve uluslararası piyasalarda rekabetçi duruşlarını güçlendirerek ülke ekonomisine katkı yapmalarını sağlamaktır.

650M

Yatırım

55

Çalışan

22

Şirket

82%

Başarılı Girişim Oranı